Menu
Sepetiniz

Siyah Deri El Kelepçesi

Siyah Deri El Kelepçesi
Siyah Deri El Kelepçesi
Siyah Deri El Kelepçesi
Siyah Deri El Kelepçesi
Siyah Deri El Kelepçesi
  • Stok Durumu: Stok Var
  • Ürün Kodu: SM5004S
10 Satış
1324 Görüntüleme
200,00TL

El Kelepçesi Siyah Deri    

Fetiş fantezinin en popüler ürünlerinden.

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Sevindik Medikal gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın ARAS Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır.  Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın ARAS Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
3 Parçadan Oluşan Mükemmel Fetiş Koleksiyon Set           Başbaşa yapacağınız bir haftasonu için ideal set Fantezi fetiş koleksiyonu sunar Kendinizi ..
600,00TL
7'li Fetiş Fantezi Seti Siyah  Ürün paket içeriği * 1 çift el kelepçesi * 1 çift ayak kelepçesi * 1 adet göz bandı * 1 adet kırbaç * 1 adet tasma..
750,00TL
El Ayak Bağlama Seti Pozisyon Ustası        Pozisyon ustası esaret bağlama seti,sınırlarınızı zorlamaya hazır. Sağlam askılı manşet bağlar ve ayarlan..
999,00TL
El ve Ayak Bağlama Kelepçesi Deri              Kontrol altında tutmayı sevenlerin bağ tekniği Kolay kullanımlı deri el ve ayak bileklikler Fantezi Fe..
1.200,00TL
Fetiş Bağlama ve Fantezi Seti - Kırmızı        7 parçadan oluşan setin içerisinde,  El ve ayak kelepçesi,  Ağız topu,  Göz bandı,  Tasma,  Bağlama ip..
1.300,00TL
Fetiş Bağlama ve Fantezi Seti - Siyah          7 parçadan oluşan setin içerisinde,  El ve ayak kelepçesi,  Ağız topu,  Göz bandı,  Tasma,  Bağlama ip..
1.300,00TL