Menu
Sepetiniz

Max Fantasy Realistic 25 Cm Dildo Vibrator

Max Fantasy Realistic 25 Cm Dildo Vibrator
Max Fantasy Realistic 25 Cm Dildo Vibrator
  • Stok Durumu: Stok Var
  • Ürün Kodu: SM-1002F-V
10 Satış
1263 Görüntüleme
980,00TL

FULL REALİSTİK PENİS
VANTUZLU,TİTREŞİMLİ
10 İNÇ UZUNLUĞUNDA
TEN  RENGİNDE

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Sevindik Medikal gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın ARAS Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır.  Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın ARAS Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
17,5 cm Titreşimli Zenci Penis Et Dokusu Süper Realistik         * Kassadin Sexy Kalın Zenci Penis Et Dokusu Süper Realistik  * 10 Farklı Titreşim Öz..
930,00TL
10 Fonksiyonlu Titreşimli Zenci Realistik Penis 17 cm    * HUnk Eagle Orta Boy Zenci Penis Et Dokusu Süper Realistik * 10 Farklı Titreşim Modu * Uz..
954,00TL
10 Titreşimli Oynar Başlı USB Şarjlı 14,5 cm Teknolojik Vibratör Penis - Super Man S   Gerçekçi detaylı ayrıntılara sahip, damarlı ideal gövde ve tes..
1.456,00TL
10 Titreşimli Oynar Başlı USB Şarjlı 17,5 cm Teknolojik Vibratör Penis - Super Man M   * Gerçekçi detaylı ayrıntılara sahip, damarlı ideal gövde ve t..
1.498,00TL
10 Titreşimli Oynar Başlı USB Şarjlı 20 cm Teknolojik Vibratör Penis - Super Man L     Tam ürün uzunluğu 20 cm’dir.  Sokulabilir uzunluk 16.3 cm'..
1.568,00TL
İkili ilişkide kullanılabilir çatal penis Farklı titreşim modları 15 cm uzunluk Her kullanım sonrası ılık  su ile temizleyiniz...
900,00TL