Menu
Sepetiniz

Lovetoy VX3 Güçlü Emişli Profesyonel Penis Vakum Pompa (361018)

Lovetoy VX3 Güçlü Emişli Profesyonel Penis Vakum Pompa (361018)
Lovetoy VX3 Güçlü Emişli Profesyonel Penis Vakum Pompa (361018)
  • Stok Durumu: Stok Var
  • Ürün Kodu: SM361018
10 Satış
1222 Görüntüleme
1.960,00TL

Lovetoy VX3 Güçlü Emişli Profesyonel Penis Vakum Pompa   

* Otomatik vakumlu penis pompası

* Yüksek kalitede silikon başlıklıdır

* Günlük 5 dakikalık seanslar halinde kullanabilirsiniz.

* Düzenli kullanıma özen gösteriniz.

* Silikonlu yapısı ile darbelere dayanıklıdır.

* 3 adet AAA pil ile çalışır (dahil değildir).

* Toplam uzunluk : 28.5 cm

* Penis uzunluğu : 20 cm

* Silindir iç genişlik : 6.8 cm

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Sevindik Medikal gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın ARAS Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır.  Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın ARAS Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Beginners Basic Penis Pompası             Silindir İç derinliği 18,5 cm,  Silindir İç genişlik çapı 4,7cm,  Kırılmadan bükülebilen kullanışlı spira..
650,00TL
Özel motoru ile otomatik çalışan isteğe bağlı değiştirilebilir emici diyaframlı otomatik penis pompasıdır. Dijital Göstergeli Ekran Silindir İç deri..
1.300,00TL
Love Pump Penis Pompası – Siyah      Yumuşak lastiği ile 20 cm şeffaf silindir. Yüksek vakum kapasiteli, teknolojik pompa. Silindirin üzerinde hassas..
550,00TL
Man Powerup Otomatik Vakumlu Süper Penis Pompası      Man Powerup otomatik vakumlu penis pompası Silindir üzerinde bulunan cetvel sayesinde gelişimi ..
1.484,00TL
Mans Pump Penis Pompası                      Yumuşak lastiği ile 20 cm şeffaf silindir. Yüksek vakum kapasiteli, teknolojik pompa. Silindirin üzeri..
420,00TL