Menu
Sepetiniz

Fang Chung Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 40 ml

Fang Chung Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 40 ml
Fang Chung Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 40 ml
  • Stok Durumu: Stok Var
  • Ürün Kodu: SM3011K
10 Satış
1198 Görüntüleme
120,00TL

Fang Chung Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 40ml   

Best Man su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında sorunsuz ve yine uzun süre kaydırma özelliğine sahip

% 100 prezervatif uyumlu, yağsız, lastik aksam ve masaj donanımı ile kullanılabilir, tatsız ve kokusuz bu ürün

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Sevindik Medikal gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın ARAS Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır.  Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın ARAS Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Best Man 150 ml Büyük Boy Çilekli Kayganlaştırıcı Jel  Best Man su bazlı anal kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik tes..
220,00TL
Best Man Anal Kayganlaştırıcı Jel 150 ml Best Man su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı ..
220,00TL
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 250 ml
Çok Satan
Cabs GlideSu Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 250 ml     Medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında s..
250,00TL
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 120 ml     Caps glide su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyar..
220,00TL
Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 40 ml     Uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, Yağsız, tatsız ve kokusuz bir ür..
120,00TL
Oil of Secret – Çikolata Aromalı Masaj Yağı – 100ml    Yüksek kalite ve ekonomik, pH derecesi optimal, aromanın kokusuna ve tadına sahip çok amaçlı s..
250,00TL