Menu
Sepetiniz

10,4 cm Vantuzlu Boğumlu Anal Plug

10,4 cm Vantuzlu Boğumlu Anal Plug
10,4 cm Vantuzlu Boğumlu Anal Plug
10,4 cm Vantuzlu Boğumlu Anal Plug
10,4 cm Vantuzlu Boğumlu Anal Plug
10,4 cm Vantuzlu Boğumlu Anal Plug
  • Stok Durumu: Stok Var
  • Ürün Kodu: SM-1023
10 Satış
1194 Görüntüleme
550,00TL

Boğum Siyah Vantuzlu Anal Plug gerçeği 
ilene gerçeğine yakın haza yardımcı olur.
Her Türlü Zeminlenebilir Vantuz Yapı Sahipli Anal Fiş 
Uzunluk: Sabit 10,5 cm Çap: 2,4 cm
 
pratik ve pratik daha uzun süre hassas için su geçirmez kayganlaştırıcı jel ile kullanılabilir. 
Temizlik için alkol, kolonya gibi ürünleri kullanmayınız!
Her yayımcı ılık su ile okuruz.

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Sevindik Medikal gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın ARAS Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır.  Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın ARAS Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
11 cm Kısa Küçük Jel Anal Alıştırıcı Açıcı Plug Penis  - G Noktası ve Anal Seks için özel olarak tasarlanmıştır. - 0 yüksek kaliteli PVC den üretilmi..
350,00TL
11 cm Vantuzlu Damarlı Penis Anal Plug        Realistik Penis Formunda Vantuzlu Damarlı Anal Plug  Realistik yapısı ile gerçeğine yakın haz almanıza ..
350,00TL
12 cm Vantuzlu Jel Anal Plug                Renkli Jel Formunda Vantuzlu Anal Plug  Realistik yapısı ile gerçeğine yakın haz almanıza yardımcı olur. ..
350,00TL
12 Fonksiyon Kumandalı 10 cm Titreşimli Anal Plug      12 Titreşim Fonksiyonlu, Kumandalı, Hızı ayarlanabilir titreşim motorlu, Pürüzsüz yüzeye sa..
1.200,00TL
12 Fonksiyon Kumandalı 11,7 cm Titreşimli Anal Plug        12 Titreşim Fonksiyonlu, Kumandalı, Hızı ayarlanabilir titreşim motorlu, Pürüzsüz yüzey..
1.200,00TL
12 Fonksiyon Kumandalı 11,8 cm Titreşimli Boğumlu Anal Plug        12 Titreşim Fonksiyonlu, Kumandalı, Hızı ayarlanabilir titreşim motorlu, Pürüzs..
1.100,00TL