Menu
Sepetiniz

Q LIQUIDS Amazon 200ml Naturel Kayganlaştırıcı Jel

Q LIQUIDS Amazon 200ml Naturel Kayganlaştırıcı Jel
Q LIQUIDS Amazon 200ml Naturel Kayganlaştırıcı Jel
  • Stok Durumu: Stok Var
  • Ürün Kodu: SM1621
10 Satış
1138 Görüntüleme
162,50TL

Qliquids Exotic Kayganlaştırıcı Jel 200 Ml, cinsel ilişki sırasında yaşanan genital kuruluk semptomlarının giderilmesine yardımcı olur.

Kondomla birlikte kullanılabilir.

Daha yumuşak ve nazik kayganlaşma sağlar.

Aroma ve boya içermez.

GİZLİ PAKETLEME VE GİZLİ KARGOLAMA

Sipariş öncesi ve sipariş sonrası müşterilerimizin gizlilik ilkesine son derece sadık olduğumuzu bilmenizi isteriz, Gizlilik ve Güven firmamızın temel prensibidir.

Sitemizdeki satışa sunulan tüm ürün çeşitlerimiz tamamen kapalı paket içerisinde hediyelik eşya olarak siz değerli müşterilerimize kargolanmaktadır, kargo içeriği hakkında kargo görevlileri kesinlikle bilgi sahibi değildir, siparişlerinizde gönderici firma Sevindik Medikal gözükmektedir. Ürünlerimize gizli kargolama imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz

Sitemizde adres verilmeyen siparişler geçersiz sayılacaktır.!

Sipariş sırasında adres detaylarınızı vermeniz gereklidir yada, size en yakın ARAS Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz:

Kargo yetkililerinin ulaşabileceği bir telefon numarası verin (cep telefonu olabilir)

Siparişleriniz üstünde ``Erotikshop, Cinsel Ürünler`` gibi ürün içeriğini belli edecek herhangi bir yazı yada amblem bulunmaz, paketiniz gizlilik içinde elinizde ulaşır

SİPARİŞİM NEREYE VE NE KADAR SÜREDE GELİYOR:

Hafta için 14:00 saatine kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, Saat 16:00 sonra verilen siparişler ertesi günü kargolanır.  Siparişiniz kargo şubesine bağlı olarak ortalama 1 yada 2 iş günü içerisinde sizlere teslimat sağlanmaktadır, Siparişlerinizi dilerseniz ev veya iş adresinize sadece şahsınıza teslimat sağlayabiliriz, veya size en yakın ARAS Kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Best Man Anal Kayganlaştırıcı Jel 55 ml   Best Man su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı..
87,50TL
Best Man 150 ml Büyük Boy Çilekli Kayganlaştırıcı Jel  Best Man su bazlı anal kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik tes..
112,50TL
Best Man Anal Kayganlaştırıcı Jel 150 ml Best Man su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı ..
112,50TL
Cabs GlideSu Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 250 ml     Medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyarlı deri dostu, uzun süre kullanımında s..
150,00TL
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 120 ml     Caps glide su bazlı kayganlaştırıcı jel ürünleri medikal onaylı, dermatolojik ve klinik testli, aşırı duyar..
100,00TL
Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 40 ml     Uzun süre kaydırma özelliğine sahip, % 100 prezervatif uyumlu, Yağsız, tatsız ve kokusuz bir ür..
112,50TL